Skip to content

Ostatní protipožární služby a aplikace

Ostatní protipožární služby a aplikace

Společnost AAA COLOR využívá více než 30-ti letých zkušeností svých zaměstnanců v oblasti stavebnictví, nátěrových hmot a požární ochrany.

Jsme odborná firma zabývající se komplexní protipožární ochranou staveb, zastupujeme, jako výhradní dovozci a prodejci, na českém a slovenském trhu, předního evropského výrobce v oblasti protipožární ochrany AMONN FIRE Itálie protipožární nátěry a protipožární barvy systému AMOTHERM a světově nejpoužívanějších protipožárních omítek s akustickými vlastnostmi MONOKOTE MK 6.

Investorům, projektantům, aplikačním firmám a všem, kteří potřebují najít vhodné řešení požadavků HZS poskytujeme bezplatnou poradenskou a technickou činnost v této oblasti.

Na základě požadavků našich klientů zajišťujeme provádění aplikací protipožárních barev, protipožárních nátěrů, protipožárních nástřiků, protipožárních omítek a dalších protipožárních opatření jako jsou

U všech námi nabízených protipožárních opatření zajišťujeme a provádíme pravidelnou revizní a kontrolní činnost v rámci vyhlášky MV č. 246/2001 Sb., částka 95, §7 provoz, kontroly, údržba a opravy požárně bezpečnostních zařízení.