Skip to content

Služby

Společnost AAA COLOR s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem protipožární nátěrové hmoty na ocelové konstrukce AMOTHERM STEEL a protipožární nástřikové hmoty (omítky) MONOKOTE.

Vzhledem k tomu, že tyto systémy jsou určeny k ochraně života, veškeré aplikace mohou provádět pouze firmy, které byly proškoleny a seznámeny s vlastnostmi a technologickými postupy platnými pro tyto výrobky a kterým bylo vystaveno společností AAA COLOR s.r.o., jako jediným a výhradním dovozcem a prodejcem na území české a slovenské republiky.

Máme OSVĚDČENÍ o autorizaci k provádění těchto prací.

Naše společnost nabízí také profesionální služby spojené s aplikací těchto výrobků. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti pasivní ochrany staveb a provádíme veškeré stavební práce, zateplování budov a další.

Na našich stránkách je uvedeno několik vybraných nátěrových hmot včetně základních informací o použití, odstínu a možnostech míchání. Uvedeny jsou teoretické vydatnosti.

Praktická vydatnost je závislá na způsobu aplikace, tvaru a struktuře povrchu, ředění a odstínu.

V případě Vašich dotazů

k cenám, distribuci, případně jiným technickým podrobnostem nás prosím kontaktujte na telefonních linkách technické podpory +420 546 223 080 nebo +420 777 769 055 nebo info@aaacolor.cz.

Míchání barev a expedice

Materiály jsou dováženy ve standardním balení, nebo jsou míchány i prodávány podle požadavku od 1 kg, resp. 1 lt.

Požadovaný odstín Vám namícháme na počkání!

Jsme vybaveni moderními míchacími systémy a jsme schopni namíchat jakýkoli odstín. Nejčastěji používané vzorníky jsou např. RAL, NCS, OPERA, EUROTREND, UNIFER.

Speciální ceny

Nabízíme slevy při registraci, smluvní ceny a operativní tvorbu cen dle zakázek a odebraného množství zboží, věrnostní program.

Doprava a distribuce

Veškerý sortiment zasíláme po celém území ČR do 2 pracovních dní od přijetí objednávky, nebo dle požadavku zákazníka.

Nátěrové a technologické postupy

Zpracováváme nátěrové a technologické postupy, včetně výpočtů požární odolnosti jednotlivých typů ocelových konstrukcí. Na požádání Vám ZDARMA navrhneme optimální nátěrový systém dle Vaší specifikace.